Üye Yorumları

1 ay icinde tum kronik bel ve sirt agrilarim bitti. Ben gercekten yoganin bu kadar etkili oldugunu bilmiyordum. Tabiki en onemlisi hocamizin dogru hareketleri en guzel sekilde yaptirmasi❤ artik daha kaliteli bir yasama sahibim. Tesekkurler:)

BERİL AKVARDAR (ÖĞRENCİ)

Gülçin Hoca özel yaşantısı ile de örnek, harika bir insan. Yogayı sadece öğretmiyor, yaşıyor. Hep gözleri ışıl,ışıl en çok bundan etkilendim :) En derin sevgilerimle.

SEVİL ERSOY (ÖĞRETİM GÖREVLİSİ)

Eğitmenim Gülçin ile 40.dersimi tamamlamak üzereyim. Konserler,yolculuklar,stüdyo çalışmaları derken yorgunluktan bitap düşsem de koşa koşa gittiğim ve kaçırmadığım tek şey pilates reformer dersleri. Çünkü her ders sonunda sanki masajdan veya meditasyondan çıkmışçasına hissettiğim o huzur duygusu, hem vücudumda hem zihnimdeki o zindelik hissi ve bedenimde artık farkedilir derecedeki olumlu değişiklikler,bu şehir ve hayat keşmekeşinin içinde ihtiyaç duyduğum tek şey artık...benim için bir vaha niteliği taşıyan İstanbul Pilates & Yoga Studio ve eğitmenleri Gülçin ve Burçin'e çok teşekkürlerimle..

BİRSEN TEZER (SANATÇI)

Üç adet böbrek nakli geçirmiş 3. sü ile yaşamaya devam eden, kemik erimesi ve skolyoza bağlı sırt ağrısı/duruş bozukluğu sahibi bendeniz daha 15 ders olmasına rağmen reformer pilates ve Gülçin eğitmenimin profesyonel yaklaşımı sayesinde tüm sırt ağrılarımdan kurtulmuş olmam yetmiyormuş gibi duruş bozukluğunda da epey düzelme kaydettim. Kaslarınızın güçlendiğini ve bedeninizin daha dayanıklı/güçlü/sıkı olmaya başladığınızı günbegün hissetmenizin yanı sıra zihniniz de stresten arınıyor. Tüm yardımları, desteği ve güler yüzü için Gülçin Akhan'a çok teşekkür ediyor, birlikteliğimiz daim olsun zamanı geldiğinde Pilatesin yanında Yoga da istiyorum diyorum.

ALEV KESKİN (PSİKOLOG)

Güler yüzlü hocalarım ve ortamdaki pozitif enerjiyle 50 dakikalık pilates dersinin 10 dakika yapılmış hissi bende eşsiz bir haz yaratıyor. Yaklaşık bir senedir beraberiz vücudumdaki değişiklik müthiş. Spor yapmayı çok sevmeyen biri olarak pilatese bayılıyorum. Çok teşekkürler.

AYSUN KARTAL (AVUKAT)

5 senedir düzenli yoga yapıyorum. Bu kadar pozitif insanı bir arada görmedim :)

SELİN ŞİMŞEK (MEDYA DİREKTÖRÜ)

Yoğun iş tempom nedeniyle sabah çok erken veya akşam geç saatlerde ders alabiliyorum. Fakat saat kaç olursa olsun Gülçin Hoca'nın müthiş enerjisine şaşmamak elde değil. Çok disiplinli bir hoca olmasına rağmen arkadaşıma sohbete mi, spora mı gidiyorum bilmiyorum :) Herşeyden önce o benim dostum ve bu çok önemli.

AYŞE SİPAHİ (TEKSTİL-YÖNETİCİ)

Merhaba, grup mat derslerine katılmıştım ve yaklaşık 8-10 ders sonra pantalonlarım belimden bol gelmeye başlayınca,ağrılarım azalıp bitince özel derslerle devam ettim. Herkese tavsiye ederim. Eğitmenin ismi Burçin Akhan.

SELDA EREN (EV HANIMI)

Merhaba, hem yoga hem de pilates derslerine gidiyorum. Ağrılarım geçti kendimi çok iyi hissediyorum. Daha önce birçok yer denedim fakat Gülçin hoca çok farklı. Herkese tavsiye ederim.

ESER İNAN (BANKACI)

Tek geçerim; Burçin Akhan (Reformer, Mat Pilates, Yoga). İstanbul Pilates&Yoga Studio

GÜL ÇELİKUTKU (MUHASEBECİ)

Yoga ve Aletli pilatese gidiyorum. Hocalar çok güleryüzlü ve profesyonel. Ortam temiz, ferah. 3 ayda ciddi bir sıkılaşma oldu ve ruhuma da çok iyi geldi. Herkese tavsiye ederim.

SELİN DEMİRKAN (EV HANIMI)

Çalışan bir anneyim. Hem iş hayatı hem de hamilelik dönemi birlikte zor bir süreç. Bu sebeple doktorumumda önerisiyle yoga yapmaya karar verdim. Hamileliğim süresince haftada 4 gün Gülçin Hoca ile çalıştım. Çalışan anneler zor demeyin sağlığınıza vakit ayırın çünkü çok güzel bir hamilelik dönemi yaşadım. Fazla kilo almadım ve omurga ağrılarım ilk ayda geçti. Huzurlu uyudum, vücudumda fazla ödem olmadı. Teşekkürler :)

AYLA ÖKER (YÖNETİCİ ASİSTANI)

Doğumdan sonra sıkılaşmak ve kendime biraz vakit ayırmak istedim ve aletli pilatese başladım. Ders saatlerimi iple çeker oldum :) Çok rahatlıyorum, ağrılarım geçti ve yürüyüşle beraber 15 kilo verdim.

HİLAL KARA ( EV HANIMI)

İlk dikkatimi çeken iki Hocanın da anatomi konusunda bilgili olması oldu. Sonuçta sağlığımızı teslim ediyoruz. Çok memnunum.

DİLEK YILMAZ (DOKTOR)

Koah hastasıyım, Gülçin Hoca ile Nefes Teknikleri dersi yapıyorum. Nefes almam kolaylaştı artık daha zor yoruluyorum. Kendisine minnettarım.

AYŞE EKİNCİ (FİNANS)

3 aylık hamileyken Gülçin Hoca ile derslere başladım. Hamileliğim çok rahat ve sağlıklı geçti. Herkese tavsiye ederim.

FİLİZ ÖZ (REKLAMCI)

Tiroid hastasıyım, yıllarca çektim. Gülçin Hoca ile yoga yapıyorum. Çok rahatladım, artık kolay sinirlenmiyorum. Doktorum da devam etmemi önerdi. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

AHMET İLKAY (MİMAR)

Hamileliğimin ilk aylarından son günlerine kadar Gülçin Hoca ile yoga yaptım. Bu sayede diğer insanlardan tek farkım karnımın şiş olmasıydı :) Vücudumda şişlik, sinirlilik hali gibi şeyler ben de olmadı. Bebeğim de çok sağlıklı ve sakin bir bebek. Kendisi çok huzur veren biri. Uyuyamadığım gece uykularımı hep dersin sonunda tamamladım :)

HALE ÇELİK (SATIŞ MÜDÜRÜ)

6 aydır mat pilates gidiyorum. Vücudum sıkılaştı, stres azaldı. Herkese tavsiye ederim.

AYFER İNAN (ÖĞRENCİ)

Çok yoğun çalıştığım için hep erteledim ama iyi ki başlamışım diyorum. Burçin Hoca ne kadar stresli bir gün geçirsem de beni dengeliyor, neşe veriyor. Duruşum düzeldi, bel fıtığı nedeniyle olan ağrılarım bitti.

ECE İKİNCİ (YAŞAM KOÇU)

Hamileliğimin ikinci ayından son ayına kadar haftada 2 gün Gülçin Hoca ile çalıştım. Çok endişeli bir anneydim fakat Gülçin Hoca'nın dersleri ve güzel enerjisi beni sakinleştirdi. Bebeğim de çok sakin ve huzurlu bir bebek, eminim ki yoganın etkisi çok.

EGE KÜRKMAN (RESSAM)